O firmie

IMG_519524 lata funkcjonowania w jednej branży – elektrycznej, przy często zmieniającym się rynku handlowo – usługowym to okres, który z pewnością daje niezły obraz tego, jak bogate i dobre doświadczenia ma firma w tym zakresie. Od samego początku naszej działalności, czyli od roku 1991, staramy się zaspokajać potrzeby i gusta naszych Klientów.

Oferujemy Państwu pełną gamę akcesoriów i osprzętu elektrycznego – od najdrobniejszych detali po kable przemysłowe. Dzięki naszej bogatej ofercie handlowej możesz nabyć wszystko co jest niezbędne nie tylko do funkcjonowania domu, ale także do jego elektrycznego oprzyrządowania oraz wyposażenia. To u nas na pewno znajdą Państwo lampy, które swoim designem i rozwiązaniami technologicznymi zawsze idą w parze ze zmieniającymi się trendami, postępem technicznym i potrzebami praktycznymi oraz estetycznymi. Na rynku i w życiu funkcjonujemy zgodnie z zasadą: współpraca i zrozumienie.

Doskonała kooperacja  oraz profesjonalne i przyjacielskie traktowanie naszych partnerów owocują świetną współpracą, a tym samym zadowoleniem Twoim, czyli naszego Klienta. Nasze już kilkudziesięcioletnie funkcjonowanie w obiegu handlowym branży elektrycznej, daje nam możliwość oferowania lamp oświetleniowych praktycznie do wszystkich pomieszczeń, z każdego dostępnego materiału i niemal w każdej formie, a także w wielkości jaką sobie zażyczysz.

Dystrybutor firm Od stali i drewna po aluminium i plastik; od kinkietu do lustra – po gigantyczne żyrandole do kościołów. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Zapoznaj się z naszymi najnowszymi katalogami, a przekonasz się, że oferujemy więcej niż inni i jesteśmy dla Ciebie godnym partnerem.